Crest Supreme Professional

Bělicí pásky na zuby Crest Supreme Professional

Nejsilnější bělicí pásky značky Crest. Obsahově je to největší balení, které stačí až na 42 aplikací. Pásky jsou určeny pro domácí bělení zubů a zaručují profesionální vybělení zubů na úrovni laserového bělení. Bělicí pásky Crest Supreme je možné zakoupit v ambulancích zubních lékařů či dentálních hygieniků. Pásky série 3D White nabízejí i všechny lékárny, drogerie či obchodní řetězce. Stejně jako ostatní druhy bělicích pásků značky Crest, i tyto jsou určeny na domácí bělení zubů. V České republice nabízí bělicí pásky na zuby Supreme internetový obchod BELICI-PASKY.com, ve kterém si je můžete objednat a vyzkoušet tak jaké to je mít za málo peněz konečně zdravě vyhlížející krásně bílé zuby.

 

objednat nejlepší bělicí pásky

 

Bělicí pásky nebo bělení u zubaře?

Pásky Supreme Professional byly dříve baleny v bleděmodro bílém provedení. Po několika letech prošly změnou designu a v současné době se vyrábějí v tmavomodro-stříbrno-bílém balení. Jejich výroba pokračuje, stále jsou prodávány v zubních ambulancích po celých Spojených státech. Bělicí pásky Supreme jsou v Americe mimořádně oblíbené, jakož i jiné druhy pásků Crest. Bělení zubů pomocí pásků Crest je šetrnější než ordinační bělení, probíhá postupně – každý den se přiloží na zuby pásek s gelem a nechá se působit. Už po několika dnech domácího bělení jsou zuby viditelně bělejší a na konci bělicí kúry jsou zuby profesionálně a šetrně vybělené.

 

Péče o vybělené zuby

O vybělené zuby je třeba pečovat vhodnými zubními pastami a jinými dentálními pomůckami. Pro citlivé zuby jsou určeny pasty na citlivé zuby. K čistění zubů, které nejeví významné znaky citlivosti, používejte například zubní pastu Crest 3D White BRILLIANCE, která neobsahuje agresívní chemické látky, lze ji používat dlouhodobě a výrazně prodlužuje efekt vybělených zubů. Zuby tak vydrží bílé mnohdy i déle než dva roky. Pasta BRILLIANCE se používá místo klasické zubní pasty dvakrát denně nebo každém jídle. Tuto pastu, stejně jako pásky Crest Supreme Professional, zakoupíte v internetovém obchodě www.Belici-pasky.com.

 

Bělicí pásky na zuby Crest Supreme – srovnání
Bělicí pásky na zuby Crest Supreme – srovnání

 

Proč jsou bělicí pásky Crest Supreme Professional nejúčinnější

  • bělicí pásky Crest Supreme Professional jsou až o 80 % lepší než běžné bělicí pásky na zuby a dokonce až o 43 % účinnější než pásky Crest 3D White Professional Effects, které jsou nejsilnějšími pásky série Crest 3D White
  • o 14 % delší pásek na horní zuby a o 18 procent delší pásek na dolní zuby

 

Použití bělicích pásků Crest Supreme Professional

bělicí pásky na zuby Crest Supreme
Bělicí pásky Crest Supreme (obsahují až 42 aplikací)
  • 2-krát denně na 30 minut počas 21 dnů (nebo 1-krát denně počas 42 dnů)
  • balení obsahuje až 84 pásků (42 na spodní zuby a 42 na horní zuby)
  • garance spokojenosti a profesionálního vybělení zubů

 

Pásky Crest obsahují stejné ingredience jako používají zubaři při profesionálním bělení zubů. Vybělení zubů těmito páskami je stejné nebo lepší než vybělení laserem za 12.000 Kč u zubaře. Bělicí pásky na zuby Crest jsou klinicky testovány a nepoškozují zubní sklovinu, jejich používání nepředstavuje absolutně žádné riziko, bělení navíc probíhá jednoduše, postupně a v pohodlí Vašeho domova.

Značka Crest je v USA číslem 1 v oblasti bělení zubů a zubní hygieny. Je doporučována Americkou zubní asociací i mnohými dentisty a zubaři.

 

zakoupit bělicí pásky