bělicí pásky Crest

BĚLICÍ PÁSKY JEDNODUŠE NALEPÍTE GELOVOU STRANOU NA ZUBY A NECHÁTE PŮSOBIT.

Po stanoveném počtu minut odlepíte ze zubů. Zuby jsou každým dnem o něco bělejší a po spotřebování celého balení se dočkáte zářivě bílých zubů. Pak už stačí bílý úsměv jen udržovat pomocí kvalitních zubních past Crest.

bělení bělícími pásky

Bělicí pásky Crest 3D White

Určitě se všichni shodneme, že žluté zuby nevypadají dobře a znakem krásy je spíše zářivě bílý úsměv, po kterém každý z nás touží více. Lidé se proto snaží docílit bělejší odstín zubů různými způsoby, avšak často selhávají a kýženého efektu nedosáhnou. Pokud patříte do této skupiny lidí, asi jste ještě nezkusili bělicí pásky na zuby značky Crest z USA. Doporučujeme vám je vyzkoušet. O jejich účinku vás přesvědčí stovky pozitivních recenzí jejich slovenských a českých uživatelů, ale i miliony zkušeností lidí po celém světě.

 

Bělicí pásky Crest – zaručená cesta k bílým zubům

 

Bělicí pásky jsou asi nejjednodušším způsobem domácího bělení zubů. Pásky jednoduše nalepíte na zuby, jemně přitlačíte a necháte působit určitý počet minut podle toho, jaký typ pásků jste si zakoupili. Výsledný bělicí účinek uvidíte na konci bělicí kůry, ale prvních náznaků bělejších zubů si všimnete už po prvních dnech bělení. Někteří lidé dokonce již po první aplikaci hned v první den bělení.

Pásky Crest drží na zubech pevně, během aplikace se neodlepují a nehýbou, protože obsahují technologii Advanced Seal (Strong Grip, No Slip) silného přilepení na zuby. Během aplikace se můžete klidně i sprchovat nebo jít venčit psa, pásků na zubech si nikdo nevšimne. Po odlepení bělicích proužků ze zubů můžete zbytky gelu smýt ze zubů kartáčkem a vodou a těšit se, že jsou vaše zuby zase o něco bělejší.

Před začátkem bělicí kúry doporučujeme vyfotit chrup, abyste si mohli všimnout na konci ten výrazný rozdíl v odstínu vašeho vytouženého úsměvu.

 

Bělicí pásky opravdu fungují

 

Ptáte se, zda pásky opravdu fungují? Asi jste o nich ještě nikdy neslyšeli. Na Slovensku a v Čechách už jsou poměrně známé, ale stále ne až tak rozšířené jako v jejich rodné zemi, v USA. V Americe používá bělicí pásky Crest prakticky každý ve věku přibližně od 15 do 55 let.

Bělicí pásky Professional Effects
Bělicí pásky Professional Effects jsou momentálně nejprodávanějšími pásky z nabídky Crest

V televizích tam denně běží reklamy na značku Crest, ve kterých často vystupuje i jejich ambasadorka Shakira. Představovat vám ji asi nemusíme. Kromě ní se za značku Crest na různých akcích staví i jiné celebrity. Crest je produktem gigantické a uznávané firmy Procter & Gamble. I to je znakem serióznosti značky a jejích produktů, které jsou každým rokem lepší a lepší. Bělicí pásky na zuby Crest jsou na trhu již od roku 2001! Nejde tedy o nějakou neznámou neověřenou novinku, ale dlouhými lety a miliony lidí ověřený a účinný produkt.

V roce 2016 se za 9 měsíců prodalo přes 34 milionů balení bělicích pásků Crest. Pokud vám tato fakta stále nestačí a chcete vidět i efekt a reálné zkušenosti lidí, viz již výše zmiňované recenze ověřených zákazníků a pravidelných spokojených uživatelů pásků Crest v e-shopu Bieliace-pasiky.com nebo Belici-pasky.com. Tyto recenze jsou recenzemi lidí, kteří v e-shopu nakoupili a měli proto právo vyjádřit svou spokojenost či kritiku v dotazníku zasílaném nezávislou třetí stranou heureka.cz. Bělicí pásky tam doporučuje prakticky 100 % lidí. Pásky tedy fungují, bělí zuby bezpečně a účinně, lidé jsou s nimi spokojeni a opakovaně je kupují pro sebe či své známé.

Značka Crest v Čechách a na Slovensku proto nepotřebuje žádnou reklamu. Pozitivní zkušenosti se šíří mezi lidmi samy na základě doporučení, což je znakem skutečně vysoké kvality této americké značky.

Bělicí pásky Crest nepůsobí jen na povrchu zubů, jako je to běžné u bělicích zubních past. Pronikají i pod sklovinu a dokážou oxidovat vnitřní barvu zuboviny na tentokrát bílou, čímž zaručeně vybělí zuby a jejich odstín se tak změní.

 

Je bělení proužky opravdu bezpečné?

 

 Bělicí pásky na bělení zubů
Ambasadorkou značky Crest v USA je slavná zpěvačka Shakira

Ano, je naprosto bezpečné. Nejstručnější a nejpřesnější odpověď na tuto otázku je, že pokud máte zuby zdravé před bělením zubů pásky Crest, netrpíte zánětem dásní, výraznými defekty a poškozeními skloviny, zubními kazy či jinými onemocněními chrupu, budete mít zuby stejně zdravé i po dokončení bělicí kúry pásky. Bude tam ale jeden rozdíl oproti období před bělením – zuby budou konečně krásně bílé.
Pásky Crest používají každý rok miliony lidí po celém světě (za 9 měsíců roku 2016 až 34 milionů v USA a další miliony po celém světě).

Pásky Crest uznává, a dokonce i doporučuje na domácí bělení zubů i taková významná vědecká organizace, jakou je Americká zubní asociace. Kromě ní i zubaři (většina z nich pásky Crest nabízí i ve své ordinaci), dentální hygienistky a odborníci v USA. Pásky Crest získaly za 20 let své existence v USA již mnoho různých ocenění v prestižních magazínech, časopisech, soutěžích, anketách, o kterých se dočtete i na naší webstránce.

 

Bělení zubů doma nikdy nebylo jednodušší

 

Bělicí zubní pasta Crest 3D White BRILLIANCE
V sortimentu značky Crest najdete i bělicí zubní pasty

Bělicí pásky existují již 20 let, ale na český trh se dostaly jen před pár lety. I za ten krátký čas si však našly spoustu fanoušků. Někteří z nich na značku Crest narazili během pracovního pobytu nebo dovolené v USA. Zatímco u nás bělicí pásky nebyly, lidé používali na bělení jen různá nefunkční bělicí pera nebo násadky do úst s napuštěným gelem. Pera měla skoro vždy nulový efekt a násadky byly kromě minimálního či žádného účinku i nepohodlné. Gel vytékal do úst, míchal se s velkým množstvím slin a tím se prakticky neutralizoval.

Dalším způsobem jak se pokoušet o bělejší zuby jsou bělicí zubní pasty. Ovšem ty bělí, nebo spíše leští, jen povrch zubů a nijak nezmění základní barvu zuboviny pod sklovinou. Bělicí pásky Crest dokážou i to.

Někteří lidé sahali a dodnes bohužel sahají i po domácích „babských“ receptech na bělení zubů. Suší si jemnou sklovinu zubů kamínky sody nebo potírají kyselinami citrusového ovoce, které ji rozežírá. Často věří i nesmyslným nápadům na bělení zubů pomocí banánové slupky nebo jahod. Jahody dokonce obsahují červená barviva zbarvující povrch zubů ještě více. Podobných nesmyslů najdete na internetu i více. Nezkoušejte je, více si jimi způsobíte škodu, než pomůžete a bílé zuby vám to určitě nepřinese.
Nejjednodušším a skutečně účinným způsobem, jak vybělit zuby doma, jsou bělicí pásky Crest. Jsou finančně dostupné, nemusíte kupovat více produktů a doufat, že některý účinkuje. Stačí koupit jedno balení pásků, vybělit zuby a je to. Zuby budou po všech předešlých pokusech o bělení konečně opravdu bílé a vy se budete těšit, že jste našli účinný produkt tak, jak se tomu těší tisíce našich spokojených zákazníků.

Chcete si o této tematice přečíst více? Přečtěte si také:
Jak dodržovat bílou dietu, aby byly zuby maximálně bílé,
Jak si vybrat ze široké nabídky bělicích pásků,
Rady jak používat bělící pásky.