Bělení zubů doma

Nová série Crest 3D White

Produkty nové série 3D White jsou inovovanými výrobky starších verzích. Inovované bělicí pásky na zuby společně se zubními pastami, kartáčky, nitěmi a ústními vodami Crest 3D White tvoří skvěle fungující seskupení kvality na nejvyšší úrovni určeno na bělení zubů doma. Bělení zubů nemusí být drahé. Bělení zubů navíc nemusí ani probíhat v zubní ambulanci. Zuby lze efektivně a bezpečně vybělit i v pohodlí domova.

Bělící pásky Crest jsou nejoblíbenějším způsobem domácího bělení zubů na světě. Každý rok se prodá více než 35 milionů balení. V USA tyto pásky používá téměř 70 procent obyvatel ve věku 17 až 55 let. Jistě jste někdy přemýšleli o tom, proč mají Američané tak pěkné bílé a zdravě vypadající zuby. Odpověď na tuto otázku jsme vám tedy vlastně prozradili. Jakmile se v USA řekne Crest, každý ví o co se jedná. Značka Crest je v Americe nejdůvěryhodnější značkou v oblasti zubní hygieny a bělení zubů. Pod značkou Crest se prodává více druhů bělících pásků na zuby, které jsou dále rozděleny podle jejich účinků, tedy bělící síly. Absolutně nejúčinnější jsou bělící pásky Crest Supreme Professional, které do volně prodejné série 3D White nepatří. Tyto pásky se prodávají jen v ambulancích zubních lékařů.

Bělící pásky Crest 3D SENSITIVE White

Nejlepší pásky ze série 3D White jsou pásky Crest 3D White Professional Effects, nejslabší jsou pásky pro začátečníky Crest 3D White Vivid. Vybrat si tedy může každý. Dokonce i lidé, kteří mají velmi citlivé zuby a odhalené zubní krčky, si přijdou na své. Crest totiž vyrábí i pásky speciálně určené pro citlivé zuby, a to pod názvem Crest 3D SENSITIVE White.

Značka Crest své produkty neustále vylepšuje. Na trhu je již přibližně od roku 1955. Bělicí pásky existují již od roku 2001. Jde tedy o časem ověřenou kvalitu. Někomu stačí použít bělicí pásky jednou za dva či tři roky. Někdo jiný s jinou genetikou a životosprávou je používá jednou ročně, případně i častěji pokud pociťuje potřebu mít zuby ještě bělejší.

Pásky se používají jednoduše a v během několika dní zuby vybělí šetrným způsobem. Jsou klinicky testovány a nijak nenaruší zubní sklovinu. Bělící pásky Crest dokonce doporučuje k domácímu bělení zubů i Americká asociace stomatologů. Stejně jako při každém bělení zubů, i při bělení zubů pomocí pásků se může u lidí s přecitlivělými zuby vyskytnout během bělení zvýšená citlivost zubních krčků. Je to však jen průvodní reakce, která zmizí okamžitě po dokončení bělící kúry a není nijak škodlivá. K jejímu zmírnění je vhodné používat měkký zubní kartáček a pastu pro citlivé zuby.

 

Bělení zubů doma a bezpečnost bělení

Domácí bělení zubů pomocí pásků Crest je bezpečné. Pásky jsou klinicky testovány a nemají žádný negativní vliv na zubní sklovinu. Při bělení zubů je třeba dodržovat návod k použití, nebělit zuby, které nejsou zdravé a všechno bude v naprostém pořádku. Dokonce platí fakt, že lidé, kteří si zuby pravidelně bělí a tudíž se o nich asi i dobře starají, mají zuby zdravější (a hezčí) jako lidé, kteří zuby nebělí. Nemáte se proč bát zkusit bělení zubů doma páskami Crest pokud máte zdravé zuby bez kazů a netrpíte paradentózou. O jejich kvalitě svědčí i označení Made in USA. Bělení zubů doma nikdy nebylo jednodušší.

 

Odpověď na otázku, zda je takovéto bělení zubů bezpečné, jsme již rovněž částečně zodpověděli, ale můžeme ještě přidat citaci ustanovení, které vydala Americká asociace stomatologů (ADA):

Crest 3D White

 

„Bělení zubů aplikované doma během krátké doby a přidržující se návodu a doporučení zubného lékaře je neškodné a je považováno za nejefektivnější metodu bělení zubů.“